Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Morrowind ili Oblivion?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 3:57 pm

koja od ove dve igre , zajedno sa svojim expanzijama, vam se najvise svidela?
mislim da cu ponovo da instaliram morouvind:)
Back to top Go down
Praetor

Praetor


Posts : 17
Join date : 2007-10-29

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 6:26 pm

Morrowind sam igrao mesecima... a Oblivion 1h pa obrisao...

Morrowind rulzz ! afro
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 7:04 pm

Ni jedna ni druga mi nisu među omiljenim igrama ali veeeliku prednost ima Morrowind naravno.
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 1:56 am

supermene, zasto ti se ne svidja oblivion?
slazem se da je pricha glupa, ali je zanimljivo napravljen sistem za napredovanje lika.cak imas i konja da jases:)
Back to top Go down
Praetor

Praetor


Posts : 17
Join date : 2007-10-29

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 6:24 am

Pa nekako me mnogo smorio onaj tutorial koji morash da prodjesh na pocetku ... i ... nema onaj Morrowind spirit.

A u isto vreme sam insalirao Two Worlds... Koji ima bolju grafiku od Oblajviona i nesto bolju pricu i interesantnije napredovanje lika... i cinjenica da ako dovoljno dugo igrash Two worlds napravish xtremno jakog lika koji sotoni Smile

Vodio sam Necromansera i koristio 2 katane... i nekako mi je vishe prijalo to, nego Oblivion koji planiram nekada da instaliram da predjem.

Ali ! Morrowind je zakon Smile

Sada kao imam Gothic 3 instaliran... ali nikako da pocnem da igram... nema se vremena No
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 6:12 pm

ej moram da nabavim taj gotic, roki ga hvali kao da je zakon. no ja se kunem u morovind.
no, slazem se , ima delova kad oblivion smori, ali ima i zanimljivih stvari samo treba da ih provalis, kao na primer, mozes da budes pirat, tachnije da imas svoju bandu pirata, koju poshaljes da pljackaju i kasnije ti donesu novac:)
ali isti smor kao i pre je sto kad nabavish dobar soul gem , idalje imas mali enchantment efekt, sto me strasno nervira, ali jbg.

jesi li pogledao sve patcheve koji idu uz oblivion , pored expanzije Shivering Isles, gde konachno upoznash Sheograda i radis kvestove za njega?:)mada me smorilo.
Back to top Go down
vaspitna palica

vaspitna palica


Posts : 61
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : Zajechar , AVNOJ BEJBI !

Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitimeMon Nov 12, 2007 2:03 am

morrowind ... jer mi graf ne podrzhava oblivion afro
Back to top Go down
http://www.myspace.com/djukavnoj
Sponsored content





Morrowind ili Oblivion? Empty
PostSubject: Re: Morrowind ili Oblivion?   Morrowind ili Oblivion? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Morrowind ili Oblivion?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Igre i igrice-
Jump to: