Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 DOUNGEONS & DRAGONS

Go down 
2 posters
AuthorMessage
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

DOUNGEONS & DRAGONS Empty
PostSubject: DOUNGEONS & DRAGONS   DOUNGEONS & DRAGONS Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 12:45 pm

ajde da vas chujem,ljubitelji epske fantastike.
hahah , veoma zanimljiva i popularna igra. D&D ima mnogo vrsta i podvrsta.puno svetova.naravno, celokupna zabava zavisi od Doungeoun mastera i igraca.
kao zaljubljenik i DM , za mene je ovo izvor zabave, druzenja, kreativnosti u svakom obliku.slobodno pishite o ovome, sta volite , sta ne, sta biste voleli itd.ako j e moguce mozemo da se dogovorimo oko neke seanse.
ili pak , lazare , mislio sam da napravimo ovde neki pod forum za D&D online, preko poruka,a?a?a?
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

DOUNGEONS & DRAGONS Empty
PostSubject: Re: DOUNGEONS & DRAGONS   DOUNGEONS & DRAGONS Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:28 pm

Ej bio štand ''Jednorog'' na sajmu. Skroz su posvećeni rpg-u, frp-u, d&d-u, magic the geatherig-u, warhammer-u... Imaju čak i klub. Za vikend je sada svetski dan d&d-a, i ptave veliku žurku u fazonu ceo klub pun, za svakim stolom se igra d&d... Idemo ja i Krle, morao sam da zovem da rezervišem 2 mesta jer mnooogooo ljudi se prijavilo pa su sada umesto samo u subotu produžili gaming session i za nedelju. Igraće se kratke kampanjice od jedne seanse, iskusni DM-ovi su obezbeđeni. Ima mali milion figurica, kockica, bla..bla.. Možda je jedina mana što će neke od kamanjica biti za npr. 4 igrača koji moraju da budu npr svako 3 nivo ili tkao nešto ali nema veze...zezanje, ZEZANJEEE !!!!!!!!!
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

DOUNGEONS & DRAGONS Empty
PostSubject: Re: DOUNGEONS & DRAGONS   DOUNGEONS & DRAGONS Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:32 pm

lelel ocu i ja.kad je to.cu gledam, aha:)vazi.ako ne dodjem , ukradi nesto ,hahahahah molim te , nesto, iscepkaj neciji karakter chit i donesi mi.plisssss, ne ukradi figurice.MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!MORAS!
TI CES DA UKRADES 3 FIGURICE I DA MI IH DONESESH!
TI CES DA UKRADES 3 FIGURICE I DA MI IH DONESESH!
TI CES DA UKRADES 3 FIGURICE I DA MI IH DONESESH!
TI CES DA UKRADES 3 FIGURICE I DA MI IH DONESESH!
TI SI HIPNOSTISAN!
TI SI HIPNOSTISAN!
TI SI HIPNOSTISAN!
Back to top Go down
Sponsored content





DOUNGEONS & DRAGONS Empty
PostSubject: Re: DOUNGEONS & DRAGONS   DOUNGEONS & DRAGONS Icon_minitime

Back to top Go down
 
DOUNGEONS & DRAGONS
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Igre i igrice-
Jump to: