Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Balkan trekking team

Go down 
2 posters
AuthorMessage
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Balkan trekking team Empty
PostSubject: Balkan trekking team   Balkan trekking team Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 7:08 pm

hteo bih da spomenem sledece.
Moj stariji brat je sa jos dvojicom osnovao poseban klub
`Balkan trekking team` .klub je zvanicno otvoren, i clanovi mogu da se upisu u isti.
sajt je u izradi, ali nadam se bice zavrsen uskoro , tako da cete sve dalje informacije naci tamo.
sedishte je u zajecaru.jea
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Balkan trekking team Empty
PostSubject: Re: Balkan trekking team   Balkan trekking team Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 7:09 pm

planovi, akcije ? kinta ?
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Balkan trekking team Empty
PostSubject: Re: Balkan trekking team   Balkan trekking team Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:40 pm

pa jos se nezna.otprilike do kraja godine 1000 din, ima nove akcije, tj. u planu je,ali je prosla akcija bila nesto 5 dana po Durmitoru, splavarenje, i treking, zanimljivo,a sve to mozes procitati u novom broju X-SPORTS magazinu koji mozes kupiti na svakoj trafici.
dobijas neku karticu, majcu i sta ti ja znam, kad se ide na neku akciju put ti j jeftiniji.
idi na x3mgym.com/forum i registruj se pa nadji tamo trekking topic i vidi o chemu je rech.a pozovi i milosa za informacije ako te zanima. 064 422 64 62
Back to top Go down
Sponsored content





Balkan trekking team Empty
PostSubject: Re: Balkan trekking team   Balkan trekking team Icon_minitime

Back to top Go down
 
Balkan trekking team
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Sport-
Jump to: