Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Random zanimljivosti

Go down 
AuthorMessage
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Random zanimljivosti Empty
PostSubject: Random zanimljivosti   Random zanimljivosti Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 9:41 pm

Sve što vam se čini zanimljivim podelite sa kolektivom.


KAD SE ODLUCUJE KAD TREBA STUPITI U BRAK?

-Prvo moras da nadjes nekoga ko voli iste stvari kao i ti. Ako na primer ti volis fudbal onda i njoj mora da se svidja to da ti volis fudbal i onda da ti donosi cips i pivo. Marko, 10 godina
-Ti u stvari ne odlucujes sam kad treba da stupis u brak. Bog to odlucuje odavno unapred i ti onda na kraju vidis sta ti se dogodilo. Jovana, 10 godina

KOJE SU PRAVE GODINE ZA BRAK?

-Najbolje godine su 23 jer onda poznajes svog muza najmanje 10 godina. Sandra , 10 godina

-Ne postoje najbolje godine za brak - moras stvarno da budes dovoljno glup da bi se ozenio. Filip, 6 godina

STA TVOJI RODITELJI IMAJU ZAJEDNICKO?

-Paaa ... oboje ne zele da imaju jos dece. Sara, 8 godina

STA SE RADI U IZLASKU SA DEVOJKOM / MOMKOM?

-Izlasci su tu da bi se zabavljali i ljudi bi trebali da iskoriste priliku da se bolje upoznaju. Cak i decaci imaju da kazu nesto zanimljivo ako ih dovoljno dugo slusas. Jasna, 8 godina
-Kod prvog izlaska se pricaju interesantne lazi tako da su onda zainteresovani i za drugi izlazak. Milan , 8 godina

STA BI TI RADIO KAD BI TVOJ PRVI IZLAZAK SKROZ LOSE PROSAO?

-Ja bih otisao kuci i pretvarao se da sam mrtav. Onda bih nazvao novine telefonom i rekao da mi naprave umrlicu. Darko, 9 godina

KADA SME DA SE POLJUBI NEKO?

-Kada je bogat i ima puno para. Jelena , 7 godina
-Kada poljubis neku devojku onda moras da se njome ozenis i da imas decu sa njom. Tako ti je to!
Dejan, 8 godina

DA LI JE BOLJE BITI OZENJEN ILI NE?

-Ja ne znam sta je bolje ali ja nikad ne bih vodio ljubav sa mojom zenom. Ja ne zelim da ona postane debela. Mirko, 8 godina
-Za devojcice je bolje da se ne udaju, ali decacima treba neko ko ce da cisti. Marija, 9 godina

STA TREBA DA SE URADI DA BI BRAK BIO USPESAN?

-Muz treba uvek da kaze zeni da je lepa, pa cak i ako ona izgleda kao autobus! Stanko, 10 godina
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
 
Random zanimljivosti
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» random thoughts

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Naklapanja-
Jump to: