Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Besmrtnost

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Besmrtnost Empty
PostSubject: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 6:28 pm

Želim ovoj temi da pristupim ozbiljno i da razmotrimo šta bi besmrtnost donela sa sobom i zažto je ona jedna od najvećih ljudskih snova.
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Stsh

Stsh


Posts : 68
Join date : 2007-10-30
Age : 36
Location : Where The World Bleeds White

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:15 pm

Ja bih vishe volela da znam zbog chega ljudi tezhe ka besmrtnosti. Kao shto rekoh na temi o smrti, ja ne bih volela chak ni neshto posebno dugo da zhivim, kamoli da budem besmrtna. Strashno.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/charobni_akord
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:33 pm

mozda zato sto se plase smrti i ne znaju sta ih tamo ceka , kad umru.ili cinjenica da veruju da kad umru vise ne postoje .
voleo bih da zivim 100 i nesto godina, da vidim buducnost, mada zamislite da ste besmrtni.koliko bi mesta mogli da vidite, koliko bi bili pametni, sta bi sve znali.haha zamislite ratnika od 10.000 godina(Illidan-hehe)nepobediv je.u knjizi Rodzera Zelaznija, `hronike ambera` je opisano nesto slicno.like se zove Benedikt.
Back to top Go down
Stsh

Stsh


Posts : 68
Join date : 2007-10-30
Age : 36
Location : Where The World Bleeds White

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:42 pm

Hah, Amber je sjajan (:
Ako bi besmrtnost per se postala neshto svakidashnje i obichno, onda bi stvar [shto se pameti i slichnih stvari tiche] bila vrlo slichna kao danas. Svi bi imali mogucjnost da sve vreme neshto uche. Sumnjam da bi svako prihvatio shansu. Besmrtnost je dosadna. Ne postoje izazovi. Zhivotni cilj gubi smisao, kao i trud. Prestizh bi uzeo maha vishe nego shto sme...

Ja o besmrtnosti volim da razmishljam na potpuno drugachiji nachin. Besmrtnost dushe i ideja... Mnogi ljudi su besmrtni, iako ih vishe fizichki nema. A to je, po meni, mnogo vrednije od vechitog zhivota.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/charobni_akord
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:54 pm

sto se duhovne strane tice , slazem se.dusha je besmrtna.
ali sto se tice fizicke besmrtnosti ne.to sto mozes da zivis dugo , ne znachi da ako ti odseku glavu , ili te zavezu za kamen i bace u okean mozes da zivis,zamisli, ne mozes da umres, okuju te , kamene cipele, i bace te u najdublji okean.... affraid
haha , besmrtnost moze, ali ako su ti svi extremitei na mesti i izgledas zdravo i normalno.ako ti polome vrat, game over, isto vazi za pucanje u glavu , davljenje, odsecanje beshenje....
Back to top Go down
Stsh

Stsh


Posts : 68
Join date : 2007-10-30
Age : 36
Location : Where The World Bleeds White

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:10 pm

Da, osim ako besmrtnost ne gledash bukvalno. Dakle, odseku ti glavu, izraste nova, ili je vecj vratish nekako. Nevermind. Mislim, ko mozhe da kazhe "kakva" besmrtnost mozhe da postoji?

A besmrtnost kao vilovnjachka, npr... To ne bi donelo nishta dobro. Ljudi bi se rokali josh vishe. Zashto? Onaj ko poslednji prezhivi ima ceo svet za sebe... itd.

Sve u svemu ja sam apsolutno protiv bilo koje vrste fizichke besmrtnosti (:
Back to top Go down
http://www.myspace.com/charobni_akord
Jimmy Page

Jimmy Page


Posts : 18
Join date : 2007-11-02
Age : 38
Location : Konjarnik

Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:09 pm

Ja sam besmrtan, tako da mi je svejedno kad ću da mrem.
Back to top Go down
Sponsored content





Besmrtnost Empty
PostSubject: Re: Besmrtnost   Besmrtnost Icon_minitime

Back to top Go down
 
Besmrtnost
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Mislim, dakle postojim-
Jump to: