Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Rikrijejshn, ja ja!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
simbell

simbell


Posts : 40
Join date : 2007-10-29
Age : 34
Location : under your blanket

Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 11:24 pm

Da li se istezhete ujutrO, na koj nachin odrzhavate liniju vashu, da li mrdate dupeta ili ste se slepili za stolicu?
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Re: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 11:32 pm

U poslednje vreme sam se nešto zapustio ali sad opet krećem sa rukometnim treninzima. Inače jednom mesečno me uhvate bubice i onda 5 dana za redom kao ludak radim sklekove, trbušnjake, čučnjeve, skokove... Leti redovno basket, fudbal i naravno džoging i to ni malo naivan džoging.
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
34.788%...complete

34.788%...complete


Posts : 78
Join date : 2007-10-30
Age : 35
Location : vinnlandia

Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Re: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 4:36 am

vezbam trbushne mishice dok ustajem iz krevta i dok kashljem..igram fuzbal na fizichko s ivu simbella i tako.. u sushtini,ne bavim se sportom i ne drogiram se (kao shto vecina sportista radi) Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/headsetformultimedia
sho)))mi

sho)))mi


Posts : 40
Join date : 2007-10-31
Age : 33
Location : Serbia,United Territories of Europa,Vinnland

Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Re: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 4:40 am

ne,ja sam vrlo lenj mladic
Back to top Go down
Large

Large


Posts : 5
Join date : 2007-10-30
Age : 35

Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Re: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:27 pm

Stalno sam u treningu! Treniram kosarku redovno. Poslednje dve nedelje ne idem na treninge, povredio sam ruku (pukla mi je neka tetiva kada sam hteo da izvadim loptu iz auta, ali kako su u nasoj gimnaziji aut linije pola metra od zida, celu tezinu sam zaustavio rukom, izvadio sam loptu iz auta Very Happy ). Lazo pozdravi Pavla!!!
Back to top Go down
Sponsored content





Rikrijejshn, ja ja! Empty
PostSubject: Re: Rikrijejshn, ja ja!   Rikrijejshn, ja ja! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Rikrijejshn, ja ja!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Sport-
Jump to: