Babin kolektiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Babin kolektiv

forum mladih ljudi, filozofa, umetnika i ostalih koji poštuju Babu i njenu božansku ličnost
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 zamagljenost razuma

Go down 
+3
sho)))mi
Okovani_Prometej
Lazmodar
7 posters
AuthorMessage
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 6:59 pm

Zamagljenost razuma drogama, alkoholom, andrenalinom...
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 7:24 pm

Poslednji put sam imao zamagljenje kada su me iznervirali oni Zaječarski pajdomani. Bilo je to jedno zajebano iskustvo za mene, a lako je moglo postati i za njih. Toliko su me iznervirali da mi je bukvalno pao mrak na oči. Trebale su mi 2 čašice apsinta da se prividno smirim, nije mi bilo dobro.
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Okovani_Prometej

Okovani_Prometej


Posts : 11
Join date : 2007-11-03
Age : 38
Location : beograd, vozdovac-brate!

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:05 pm

to je kod nas vikend-alkoholicara poznato kao "sindrom nedeljnog popodneva", kada se chovek budi mamuran i nije spospoban da koristi mozak ceo taj dan.

pored toga nas i proganja misao da je sutra ponedeljak sa kojom celodnevno mucenje postaje kompletno.

tako ja kapiram ovu temy
Back to top Go down
http://www.myspace.com/stanimir1
sho)))mi

sho)))mi


Posts : 40
Join date : 2007-10-31
Age : 33
Location : Serbia,United Territories of Europa,Vinnland

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:34 pm

adrenalinom kada sam se u akvaparku prvi put spustio onim Kamikaze toboganom....bilo je zajebano...

alkohol...uh puuuno puta...poslednji put sad u petak i to posle samo 3 limenke piva (ali nesto drugo je prouzrokovalo zamagljenje) Very Happy
Back to top Go down
Zmaj Ognjeni

Zmaj Ognjeni


Posts : 11
Join date : 2007-10-29

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 1:57 am

Heh, Lazmodri, secam se koliko si se ispomerao...
Back to top Go down
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 5:12 pm

zamagljenost razuma adrenalinom.... scratch iskreno , mene adrenalin prosveschuje i vraca u realnost, jer chim ima adrenalina , znachi da vam je zivot u opasnosti, pa makar i minimalnoj.
tako da bih mogao da kazem da je razum zamagljen bez adrenalina.
alkohol, dorga.... out of fashion.
Back to top Go down
one of the boys

one of the boys


Posts : 9
Join date : 2007-11-14
Age : 39
Location : Autokomanda

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 6:59 pm

Zadnje pomrachenje mi je bilo na festivalu Moj grad,prvo veche,oko pola 5 kad je chika Stole stao za mixete...Pre toga me pomerila Una bicharka ( DIE BITCH Evil or Very Mad ) sa njenim trancy sexy wanna fuck me sranjem
Back to top Go down
Constantine

Constantine


Posts : 21
Join date : 2007-10-31
Age : 38
Location : Frankfurt am Main

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 11:39 pm

Trenutno mi sve zivo zamagljuje um... mora da sam opet dobio PTT ili HTTP ili kako se vec zove... Sve me zivo nervira
Back to top Go down
http://www.sk-gaming.com/
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 2:46 pm

constanzza wrote:
zamagljenost razuma adrenalinom.... scratch iskreno , mene adrenalin prosveschuje i vraca u realnost, jer chim ima adrenalina , znachi da vam je zivot u opasnosti, pa makar i minimalnoj.
tako da bih mogao da kazem da je razum zamagljen bez adrenalina.
alkohol, dorga.... out of fashion.
da, zamagljenost andrenalinom...jer kada dobijesh veliku dozu mozesh da ubijesh choveka ili napravish glupost a to nije razumno
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
Zmaj Ognjeni

Zmaj Ognjeni


Posts : 11
Join date : 2007-10-29

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:09 am

Zamagljenost razuma ljubavlju.
Ili prevelikom zeljom za ovom, ali telesnom.
Zna da te udalji od Tebe.
A joshte oporavak, tj. povratak Sebi traje.. traje..
Zajebana stvar jako. Ko je iskusio zna shta natrabunjah.
Back to top Go down
Lazmodar
Admin
Lazmodar


Posts : 192
Join date : 2007-10-27
Age : 37
Location : Tamni Vilajet

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 3:50 pm

@ogre
egzekli, egzekli...nou daut abaut it!
Back to top Go down
http://kolektiv.forumotion.com
constanzza

constanzza


Posts : 126
Join date : 2007-10-29
Age : 39
Location : zajecar

zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 2:02 am

Lazmodar wrote:
constanzza wrote:
zamagljenost razuma adrenalinom.... scratch iskreno , mene adrenalin prosveschuje i vraca u realnost, jer chim ima adrenalina , znachi da vam je zivot u opasnosti, pa makar i minimalnoj.
tako da bih mogao da kazem da je razum zamagljen bez adrenalina.
alkohol, dorga.... out of fashion.
da, zamagljenost andrenalinom...jer kada dobijesh veliku dozu mozesh da ubijesh choveka ili napravish glupost a to nije razumno

ma znash mi ti . da ubijesh choveka.cuti si tamo:):p
Back to top Go down
Sponsored content





zamagljenost razuma Empty
PostSubject: Re: zamagljenost razuma   zamagljenost razuma Icon_minitime

Back to top Go down
 
zamagljenost razuma
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Babin kolektiv :: Kolektiv :: Babin Tamni Vilajet-
Jump to: